Vaša svadba, Váš príbeh.

Slavomír Vavrek, Váš svadobný fotograf v Starej Ľubovni

Svadobná fotografia, ktorá rozpráva váš príbeh, v Starej Ľubovni a okolí

Hľadáte svadobného fotografa pre Starú Ľubovňu a okolie? Práve ste ma našli. 

Rád vás budem sprevádzať vašim svadobným dňom, aby som zachytil vaše najkrajšie momenty.

Som mladý a energický svadobný fotograf. Či už pripravujete tradičnú alebo modernú svadbu, môžete sa na mňa spoľahnúť. Zachytím na vašej svadbe každý okamih tak, aby sa vám na váš deň uchovalo čo najviac krásnych spomienok.

Fotenie - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf pre Starú Ľubovňu a okolie
Svadobné fotografovanie - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf Stará Ľubovňa a okolie
Svadobné fotenie v Starej Ľubovni - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf

Ako prebieha svadobné fotenie?

Od ranných príprav, cez tradičnú odobierku od rodičov, až po samotný obrad a svadobnú hostinu – som s vami, aby som zachytil každý moment. Hotové snímky dostanete na USB kľúči aj vytlačené v originálnej krabičke. V prípade záujmu ponúkam aj fotobúdku pre svadobných hostí s viacerými fotopozadiami na výber a fotoknihu s vybranými fotografiami.

“Ako váš svadobný fotograf som tu, aby som vám pomohol uchovať všetky vzácne momenty vášho veľkého dňa s prirodzenosťou a autentickosťou, akú si zaslúžite.”

Stará Ľubovňa ponúka rad nádherných lokalít pre svadobné fotenie

Stará Ľubovňa ponúka krásne miesta na svadobné fotenie v prírode. Medzi najobľúbenejšie miesta patrí Staroľubovniansky hrad a podhradie ale aj Nestville park v blízkom Hniezdnom. Príjemné prostredie na fotenie ponúka aj historické centrum mesta a park na námestí.

Rezervujte si termín na svadobné fotenie v Starej Ľubovni a okolí

Ak máte záujem o profesionálne svadobné fotenie v Starej Ľubovni a okolí, neváhajte ma kontaktovať. Teším sa na vašu správu a na príležitosť byť súčasťou jedného z najkrajších dní vášho života.

Chcem sa veľmi veľmi pekne poďakovať. Zachytil nás najkrajší deň úplne dokonale. Každá fotka je krásna portréty dokonale nie len naše ale aj fotky hostí. Vrelo odporúčam. Ak chcete sympatického šikovného a hlavne úplne neviditeľného fotografa ktorého ani nevidíte že vás fotí no napriek tomu fotky sú úplne dokonale tak vrelo odporúčam šikovného Slávka 😊😊😊.
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme ❤️❤️

Radoslava