Vaša svadba, Váš príbeh.

Slavomír Vavrek, Váš svadobný fotograf v Poprade

Svadobná fotografia, ktorá rozpráva váš príbeh, v Poprade a okolí

Hľadáte svadobného fotografa pre Poprad a okolie? Práve ste ma našli. 

Rád vás budem sprevádzať vašim svadobným dňom, aby som zachytil vaše najkrajšie momenty.

Som mladý a energický svadobný fotograf. Či už pripravujete tradičnú alebo modernú svadbu, môžete sa na mňa spoľahnúť. Zachytím na vašej svadbe každý okamih tak, aby sa vám na váš deň uchovalo čo najviac spomienok.

Fotenie - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf pre Poprad a okolie
Svadobné fotografovanie - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf Poprad a okolie
Fotenie - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf pre Poprad a okolie

Svadobné fotenie pod Tatrami

Máloktoré mesto na Slovensku ponúka toľko krásnych priestranstiev na svadobné fotenie ako Poprad so svojím okolím. Od historického námestia s moderným parkom cez lesopark v Kvetnici až po kaštieľ v blízkej Lučivnej – v Poprade si každý pár nájde pre seba to pravé miesto na svadobné fotenie.

Chceli by ste mať na svadobných fotografiách ako kulisu naše veľhory? Poradím vám s výberom vhodného času na fotenie tak, aby vznikli krásne fotografie s panorámou Tatier v pozadí.

Ako prebieha svadobné fotenie?

Počas svadobného dňa sa snažím zachytiť naozaj každý moment. Fotenie so mnou začína ráno už pri prípravách a odobierky od rodičov, samozrejmosťou je fotografovanie svadobného obradu aj svadobnej hostiny až do noci. Výsledné fotografie odo mňa získate zabalené v originálnej krabičke a na USB kľúči.

“Ako váš svadobný fotograf som tu, aby som vám pomohol uchovať všetky vzácne momenty vášho veľkého dňa s prirodzenosťou a autentickosťou, akú si zaslúžite.”

Krásne miesta na fotenie pod Tatrami

  • Námestie sv. Egídia v Poprade: Ak plánujete svadbu priamo v Poprade, toto námestie s moderným parkom, fontánou a historickými budovami ako Reduta a Kostol sv. Egídia ponúka ideálne pozadie pre rôzne typy svadobných fotografií.
  • Lesopark Kvetnica: jedným z najromantickejších miest na svadobné fotenie v prírode je lesopark v Kvetnici s jazierkom, štrkovým chodníčkom a množstvom zelene.
  • Kaštieľ v Lučivnej: situovaný blízko Popradu a ponúka nádherné historické prostredie pre svadobné fotografie.

Rezervujte si termín na svadobné fotenie v Poprade a okolí

Ak máte záujem o profesionálne svadobné fotenie, neváhajte ma kontaktovať. Teším sa na vašu správu a na príležitosť byť súčasťou jedného z najkrajších dní vášho života.

Slavomírovi veľmi pekne ďakujeme za parádne svadobné fotografie. Pohodový, prirodzený a profesionálny prístup. Každá fotka je niečim výnimočná – či už sme na nej my alebo naši hostia. Pekné vystihnuté momentky, máte pocit akoby tam Slavomír ani nebol. Svadobné fotenie sme stihli za hodinu počas zábavy, tak ako sme si to predstavovali. Odporúčame a prajeme mnoho ďalších pracovných úspechov. 🙂

Simona