Vaša svadba, Váš príbeh.

Slavomír Vavrek, Váš svadobný fotograf v Liptovskom Mikuláši

Svadobná fotografia, ktorá rozpráva váš príbeh, v Liptovskom Mikuláši okolí

Hľadáte svadobného fotografa pre Liptovský Mikuláš a okolie? Práve ste ma našli. 

Rád vás budem sprevádzať vašim svadobným dňom, aby som zachytil vaše najkrajšie momenty.

Som mladý a energický svadobný fotograf. Či už pripravujete tradičnú alebo modernú svadbu, môžete sa na mňa spoľahnúť. Zachytím na vašej svadbe každý okamih tak, aby sa vám na váš deň uchovalo čo najviac spomienok.

Svadobná fotka - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf pre Liptovský Mikuláš a okolie
Svadobné fotenie v Liptovskom Mikuláši - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf
Svadobná fotografia - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf Liptovský Mikuláš a okolie

Svadobné fotenie v srdci hôr - Liptovský Mikuláš a okolie

Liptovský Mikuláš je doslova obkolesený krásnymi horami. Prostredie medzi majestátnymi Vysokými Tatrami, Nízkymi Tatrami a malebnými Chočskými vrchmi, je ako stvorené na svadobné fotenie v prírode.

Okrem nádherných prírodných scenérií, ponúka Liptovský Mikuláš a jeho okolie aj bohatú paletu historických pamiatok, vrátane hradov, kaštieľov a skanzenov, ktoré svojou atmosférou dokonale doplnia akýkoľvek štýl svadobných fotografií.

Či sa už rozhodnete pre historické, moderné fotografie alebo fotenie v prírode, ako svadobný fotograf zabezpečím, aby sa vám na vašu svadbu uchovalo čo najviac nádherných spomienok.

Ako prebieha svadobné fotenie?

Budem vás sprevádzať počas celého svadobného dňa od skorých ranných príprav a odobierky od rodičov až neskoro do noci. Okrem fotenia svadobného dňa ponúkam aj umelecké svadobné fotenie v iný deň.

“Ako váš svadobný fotograf som tu, aby som vám pomohol uchovať všetky vzácne momenty vášho veľkého dňa s prirodzenosťou a autentickosťou, akú si zaslúžite.”

Liptovský mikuláš ponúka rad nádherných lokalít pre svadobné fotenie

Objavte čarovné miesta pre svadobné fotenie v regióne Liptov.

  • Vodná nádrž na Čiernom Váhu je obľúbenou voľbou mnohých párov vďaka svojmu romantickému prírodnému prostrediu. 
  • Hrad a kaštieľ v Liptovskom Hrádku – historické pamiatky v Liptovskom Hrádku vytvárajú pre svadobné fotenie skutočne pôsobivú atmosféru.
  • Historické námestie v Liptovskom Mikuláši – pre dobrú svadobnú fotografiu nemusíme zachádzať ďaleko ani zo samotného Liptovského Mikuláša. Priamo v meste sa nachádza krásne historické námestie s kostolom.

Rezervujte si termín na svadobné fotenie v Liptovskom Mikuláši a okolí

Ak máte záujem o profesionálne svadobné fotenie v Liptovskom Mikuláši alebo okolí, neváhajte ma kontaktovať. Teším sa na vašu správu a na príležitosť byť súčasťou jedného z najkrajších dní vášho života.

Slavo je mladý šikovný chalan, ktorý má cit pre detail. Od prvého osobného stretnutia sme mali veľmi dobrý pocit. Komunikácia vo všetkých smeroch perfektná. Svadobné foto od Slava sú nádherne ❤️. Sme nadmieru spokojní a to nie len my, ale aj naši svadobní hostia nešetrili chválou, aké sú fotky nádherné. Krásne zachytené okamihy, ktoré nás všetkých vrátili v čase opäť na náš výnimočný deň 😊. A taktiež má aj super fotobúdku, v ktorej sa naši hostia vybláznili 😁

Štefánia