Vaša svadba, Váš príbeh.

Slavomír Vavrek, svadobný fotograf pre Humenné a okolie

Svadobná fotografia, ktorá rozpráva váš príbeh, v Humennom okolí

Chystáte svadbu v Humennom alebo v okolí Humenného a hľadáte svadobného fotografa? Práve ste ma našli. 

Rád vás budem sprevádzať vašim svadobným dňom, aby som zachytil vaše najkrajšie momenty.

Som mladý a energický svadobný fotograf. Či už pripravujete tradičnú alebo modernú svadbu, môžete sa na mňa spoľahnúť. Zachytím na vašej svadbe každý okamih tak, aby sa vám na váš deň uchovalo čo najviac spomienok.

Svadobné fotenie v Humennom - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf
Svadobná fotka - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf pre Humenné a okolie
Fotenie svadby - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf pre Humenné a okolie

Ako prebieha svadobné fotenie?

Ako svadobný fotograf vás budem sprevádzať celým svadobným dňom už od ranných príprav až po svadobnú hostinu neskoro do noci.

Ponúkam taktiež fotenie svadby s dronom aj fotobúdku pre svadobčanov.

Okrem fotenia svadobného dňa podľa dohody ponúkam aj umelecké fotenie svadobných portrétov v iný deň. Som otvorený vaším požiadavkám, či už máte záujem o tradičné romantické svadobné fotografie alebo originálne, nevšedné svadobné fotenie.

Výsledné fotografie dostanete na USB kľúči a vytlačené v krabičke, prípadne aj vo fotoknihe veľkosti A4.

“Ako váš svadobný fotograf som tu, aby som vám pomohol uchovať všetky vzácne momenty vášho veľkého dňa s prirodzenosťou a autentickosťou, akú si zaslúžite.”

Humenné a Zemplín ponúkajú rad nádherných lokalít pre svadobné fotenie

V Humennom a na Zemplíne sa nachádza množstvo vhodných lokalít na fotenie svadieb, či už hľadáte moderné mestské prostredie, romantické historické scenérie, alebo pokoj prírody.

  • Námestie v Humennom: Srdce mesta sa pýši moderným dizajnom s bohatou zeleňou a parkom, ktorý je ozdobený stromami a fontánou. Toto námestie poskytuje ideálne pozadie pre živé a svieže svadobné fotografie.

  • Renesančný kaštieľ v Humennom: Ak túžite po romantike a elegancii, renesančný kaštieľ so svojou kúzelnou záhradou je perfektnou voľbou. Jeho historický šarm dodá vašim fotografiam nádych starovekých čias a neopakovateľnú atmosféru.

  • Hrady v okolí Humenného: Pre tých, ktorí si prajú pridať do svojich svadobných fotografií závan histórie, sú hrady ako Brekov, Jasenov, Čičva a Viniansky hrad ideálnou voľbou. Tieto majestátne hrady poskytujú dramatické pozadia, ktoré sú ako stvorené pre nezabudnuteľné svadobné zábery.

Rezervujte si termín na svadobné fotenie v Humennom a okolí

Ak hľadáte profesionálneho svadobného fotografa pre Humenné alebo okolie, neváhajte ma kontaktovať. Teším sa na vašu správu a na príležitosť byť súčasťou jedného z najkrajších dní vášho života.

Slavomír bol našou najlepšou voľbou 🤩 profesionál, ktorý nám zvečnil náš svadobný deň v podobe fotografií.
Každá fotografia je krásna a jedinečná. Prístup fotografa na najvyššej úrovni 🫶🏻👌🏻

Majka