Vaša svadba, Váš príbeh.

Slavomír Vavrek, Váš svadobný fotograf v Levoči

Svadobná fotografia, ktorá rozpráva váš príbeh, v Levoči okolí

Hľadáte svadobného fotografa pre Levoču a okolie? Práve ste ma našli. 

Rád vás budem sprevádzať vašim svadobným dňom, aby som zachytil vaše najkrajšie momenty.

Som mladý a energický svadobný fotograf. Či už pripravujete tradičnú alebo modernú svadbu, môžete sa na mňa spoľahnúť. Zachytím na vašej svadbe každý okamih tak, aby sa vám na váš deň uchovalo čo najviac spomienok.

Svadobná fotka - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf pre Levoču a okolie
Svadobné fotografovanie - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf Levoča a okolie
Svadobné fotenie - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf pre Levoču a okolie

Levoča ponúka množstvo krásnych zákutí na svadobné fotenie

Na Spiši nájdeme množstvo nádherných miest a lokalít na svadobné fotenie. Samotná Levoča patrí k najkrajším historickým mestám na Slovensku a v jej okolí sa nachádzajú viaceré hrady a zámky, ako aj zákutia na svadobné fotenie v prírode.

Ja sám sa na Spiši cítim doma a ako svadobný fotograf urobím všetko pre to, aby som z vašej svadby zvečnil čo najviac krásnych momentov.

Ako prebieha svadobné fotenie?

Od ranných príprav, cez tradičnú odobierku od rodičov, až po samotný obrad a svadobnú hostinu – som s vami, aby som zachytil každý moment. Všetky tieto spomienky prenesiem do digitálneho sveta, kde ich obdržíte na USB kľúči, vytlačené v elegantnej krabičke a tiež ako súčasť štýlovej fotoknihy veľkosti A4. Okrem toho vám ponúkam prístup k online galérii, kde si môžete vaše fotografie pohodlne prezerať.

“Ako váš svadobný fotograf som tu, aby som vám pomohol uchovať všetky vzácne momenty vášho veľkého dňa s prirodzenosťou a autentickosťou, akú si zaslúžite.”

Levoča ponúka rad nádherných lokalít pre svadobné fotenie

Levoča a jej okolie sa pýšia bohatou históriou. Páry si veľakrát vyberajú na svoju svadbu historickú Pracháreň. Dokonalú atmosféru na svadobné fotenie vytvára aj námestie majstra Pavla v Levoči, ktoré s meštianskymi domami a radnicou, ponúka krásne pozadie plné histórie a kultúry. 

Medzi ďalšie obľúbené miesta na svadobné fotenie v Levoči patria Chrám Svätého Jakuba, Evanjelický kostol, mestské hradby a blízky Spišský hrad.

Rezervujte si termín na svadobné fotenie v Levoči a okolí

Ak máte záujem o profesionálne svadobné fotenie, neváhajte ma kontaktovať. Teším sa na vašu správu a na príležitosť byť súčasťou jedného z najkrajších dní vášho života.

Vždy sme vedeli, že keď raz nastane náš svadobný deň, naša voľba bude Slavomír Vavrek, jeho tvorbu registrujeme už roky. Vedeli sme, že fotky od neho budu dokonalé, ale naše očakávania ešte predčili. Je to presne ten typ človeka, ktorý robí to čo ho baví a rozumie tomu. Keby sme si mali znovu vybrať, alebo odporučať je to tisíc krát on. Seriózny prístup, profesionalita, parťák – všetko tip top. Obrovské ĎAKUJEME za tú najkrajšie pamiatku na celý život a dokonalé zvečnenie svadobného dňa. 

Veronika & Dávid