Vaša svadba, Váš príbeh.

Slavomír Vavrek, Váš svadobný fotograf v Prešove

Svadobná fotografia, ktorá rozpráva váš príbeh, v Prešove a okolí

Hľadáte svadobného fotografa pre Prešov a okolie? Už ste ma našli.

Rád vás budem sprevádzať vašim svadobným dňom, aby som zachytil vaše najkrajšie momenty.

Som mladý a energický svadobný fotograf. Či už pripravujete tradičnú alebo modernú svadbu, môžete sa na mňa spoľahnúť. Zachytím na vašej svadbe každý okamih tak, aby sa vám na Váš deň uchovalo čo najviac spomienok.

Svadobné fotografovanie - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf Prešov a okolie
Svadobná fotka - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf pre Prešov a okolie
Fotenie svadby - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf pre Prešov a okolie

Prešov ponúka množstvo krásnych zákutí na svadobné fotenie

Či už sa rozhodnete pre malebnú Neptúnovu fontánu, historické námestie s pôsobivým gotickým kostolom alebo romantické hrady a kaštiele v okolí, vždy tu nájdete ideálne miesto pre vaše fotografie.

Ako prebieha svadobné fotenie?

Svadobné fotenie začína skoro ráno, už počas príprav svadby a pokračuje až do večera, aby som zaznamenal všetko od ranných prírpav až po skupinové zábery s vašimi blízkymi a atmosféru svadobnej hostiny. 

“Ako váš svadobný fotograf som tu, aby som vám pomohol uchovať všetky vzácne momenty vášho veľkého dňa s prirodzenosťou a autentickosťou, akú si zaslúžite.”

Obľúbené miesta pre svadobné fotenie v Prešove

Od historického centra až po romantické kaštiele

V Prešove si svadobné páry často vyberajú na fotenie charakteristické miesta plné histórie a prírody. Medzi najobľúbenejšie patria:

  • Neptúnova fontána – chcete do vašich svadobných fotografií vniesť kúsok prírody? Jedným z najkrajších miest na fotenie v Prešove je Neptúnova fontána na Hlavnej ulici. Spojenie stromov v parku, vody a historických domov v pozadí vnesie kúzlo do každej svadobnej fotografie.
  • Hlavná ulica – Prešov sa pýši nádherným námestím, ktoré lemujú historické meštianske domy. Hlavnú ulicu križujú bočné uličky s mestskými bránami a vytvárajú tak vynikajúce podmienky na svadobné fotenie.
  • kaštieľ vo Fričovciach – pre svadby s nádychom elegancie je ako stvorený kaštieľ vo Fričovciach pri Prešove s unikátnym parkom a jazerom s labuťami.

Rezervujte si termín na svadobné fotenie

Máte záujem o svadobné fotenie alebo máte akékoľvek otázky? Neváhajte ma kontaktovať! Rád odpoviem na všetky vaše otázky a prediskutujeme všetky detaily vášho veľkého dňa.

“Ešte sme nemali ani termín svadby, ale už vtedy sme vedeli, že keď raz príde, bude nás fotiť Slavo. Jeho tvorba je neskutočná, portréty dokonalé, má seriózny prístup a skvelé nápady. Je veľmi milý, stále usmievavý ale hlavne je to naozajstný profesionál. Zachytil zatiaľ najkrajšie momenty nášho života a my mu za to veľmi pekne ďakujeme.”

-Paula & Ivan