Vaša svadba, Váš príbeh.

Slavomír Vavrek, Váš svadobný fotograf v Košiciach

Svadobná fotografia, ktorá rozpráva váš príbeh, v Košiciach a okolí

Hľadáte svadobného fotografa pre Košice a okolie? Práve ste ma našli.

Rád vás budem sprevádzať vašim svadobným dňom, aby som zachytil vaše najkrajšie momenty.

Som mladý a energický svadobný fotograf. Či už pripravujete tradičnú alebo modernú svadbu, môžete sa na mňa spoľahnúť. Zachytím na vašej svadbe každý okamih tak, aby sa vám na váš deň uchovalo čo najviac spomienok.

Fotenie - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf pre Košice a okolie
Svadobné fotenie - Slavomír Vavrek, svadobný fotograf Košice a okolie
Svadobné fotografovanie v Košiciach - svadobný fotograf Slavomír Vavrek

Košice ponúkajú množstvo krásnych zákutí na svadobné fotenie

Košice, s ich nekonečnými uličkami, zelenými parkmi a pôsobivými fontánami, sú dokonalým miestom na zachytenie vašich svadobných okamihov.

Ako prebieha svadobné fotenie?

Ako váš svadobný fotograf, budem s vami od prvých ranných príprav. Zaznamenám každý dôležitý okamih vášho dňa vrátane skupinových záberov s rodinou a priateľmi, až po záverečné momenty večera a fotografie svadobnej hostiny.

Všetky fotografie vám odovzdám na USB kľúči, ako aj v tlačenej podobe v originálnej krabičke. Ponúkam aj fotenie svadobných portrétov.

“Ako váš svadobný fotograf som tu, aby som vám pomohol uchovať všetky vzácne momenty vášho veľkého dňa s prirodzenosťou a autentickosťou, akú si zaslúžite.”

Košice ponúkajú rad nádherných lokalít pre svadobné fotenie

  • V srdci mesta nájdete parky s jedinečnou atmosférou, ako je park so spievajúcou fontánou, park pri divadle, alebo Mestský park s Mostom lásky a nádherným výhľadom na Jakabov palác, ktoré poskytujú ideálne pozadie pre vaše svadobné fotografie.
  • Krásne svadobné fotografie vznikajú aj v malebnom prostredí košickej Botanickej záhrady. Tento rozľahlý zelený raj sa pýši bohatými záhonmi kvetov a idylickými zákutiami, ktoré sú ako stvorené pre romantické a živé zábery.
  • V širšom okolí Košíc sa nachádza viacero kaštieľov (napríklad v Šaci, Barci a Budimíre), ktoré si mladomanželia s obľubou vyberajú na svadobné fotenie.

Rezervujte si termín na svadobné fotenie v Košiciach alebo okolí

Ak uvažujete o profesionálnom svadobnom fotení alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte sa na mňa obrátiť. Som tu, aby som vám poskytol všetky potrebné informácie a spolu môžeme prebrať všetky detaily, ktoré sa týkajú vášho veľkého dňa.

Teším sa na vašu správu a na príležitosť byť súčasťou jedného z najkrajších dní vášho života.

Slavo nie je “len” fotograf. Vždy viem, čo chcem a ani som dlho nemusela hľadať, pretože keď som si otvorila jeho portfólio, hneď som vedela že to bude ON. A moje presvedčenie nesklamalo 🙂 Od prvého momentu, kedy sme sa stretli som vedela že to bude skvelá, tímová spolupráca. Milý, ochotný, sympatický a k tomu ešte profesionál. Skvelo zachytil nie len naše portrétové fotky ale všetky krásne momenty na našej svadbe. 🤍

Odporúčam všetkými 20timi, ktoré som si narátala na tele 😅🙈

O tom, ako je každý nadšení z našich fotiek písať ani nemusím 🙂

Ďakujeme Slavo ❤️ a verím že to nebola naša jediná spolupráca.

Olívia & Rudie